Zümrütevler Sıhhi Tesisatçı | Su Tesisatçısı Firması

Yıllardır uzman ekibiyle müşterilerine en hızlı, kesintisiz ve en güvenilir hizmeti sunmaktadır. Zümrütevler su tesisatçısı İstanbul gibi tarihi ve büyük bir şehir de sıhhi tesisat sistemlerinin çok dikkatli ve kaliteli döşenmesi ve bakımının yapılması gerekmektedir. Bizler müşterilerimize bu hususta her türlü desteği en kaliteli şekilde sunuyoruz. Yıllardır alanlarında deneyim kazanmış uzman kişilerce kurulmuş ekibimiz, tamamen müşteri sağlığı ve memnuniyetini baz alarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Zümrütevler’de Sıhhi Tesisatçı

zumrutevler su tesisatçısı orhan ustaSu Tesisatı, aynı zamanda ustalarımız temiz suyun kaynaktan alınıp ev ve iş yerlerine sağlıklı bir şekilde ulaştırılmasında yardımcı olan, aynı zamanda kullanılan atık(pis) suların konut içerisinden, herhangi bir sağlık sorununa sebebiyet vermeyecek şekilde hızlıca uzaklaştırılmasını sağlayan sisteme Su tesisatı, yani Sıhhi tesisat denir. Bunların yapımı, bakım ve onarımıyla ilgilenen kişilere de Sıhhi tesisatçı denir. Tüm yapıların en önemli temel kısımları dediğimiz ve insan sağlığı açısından çok fazla öneme sahip olan su tesisatlarının bakım ve onarım işlemleri ev veya iş yerlerinde olası bir sızıntı ile karşılaşmamak için mutlaka dikkat edilerek belirli aralıklar ile yapılması gerekmektedir. Su tesisatı temel olarak iki ihtiyaca cevap vermektedir.

• Temiz suyun sağlıklı bir şekilde kullanıcıya ulaşımı

• Patık(Pis) suyun güvenli ve hızlı bir şekilde konutlardan uzaklaştırılmasıÇok konutlu dairelerde kolon sistemi olmaktadır. Temiz su borular ile dairelere, oradan da daire içerisine ulaşmaktadır. Buradan ise pis sular dikey bir şekilde borularla akıtılmaktadır ve her daire de bir giriş noktası bulunmaktadır.  Suyun akıtıldığı her nokta da pis suların boşaltıldığı kolana bağlanan ayrı bir sistem vardır.

• Lavabolar da, banyo teknesi ve aynı zamanda klozet gibi bir su tesisatının üstünde mutlaka su akışının denetlenmesi amaçlı bir musluk bulunmmalıdır.

• Atık(Pis) su tesisatının tıkamasına sebebiyet verecek herhangi bir katı cisimin giderlere ulaşmasına engel olunması gerekmektedir.

• Tüm tesisat sisteminin kalite standartlarına uygun olarak seçilmesi ve aynı zamanda döşenmesi önemlidir. Kalitesiz seçimler sistemin esnemelerde  zarar görmesine sebep olmaktadır.

• Polipropilen veya Galvanizli malzemel kullanılması gereklidir. Zümrütevler Su Tesisatçısı sizlere kesintisiz ve kaliteli hizmet sunmaktadır, sadece bir telefon uzağınızdayız.