Kırmadan Su Kaçağı Tespiti ve Onarımı

Firmamız, 15 yıldır sektörde yapılan tüm teknolojik devrimleri yakınen takip ederek, çalışmalarına uygulamayı kendine prensip edinmiş kalifiye bir firmadır. Bu prensibimiz sayesinde, evlerinizde tüm tesisatı kırmadan su kaçağı tespiti işlemi yapıyoruz. Eskiden olduğu gibi kaçağı olan bölgeyi komple kırmak yerine, termal kamera ile nokta tespiti yaparak onarım işlemine geçiyoruz.

Maltepe’de Su kaçağı tespitini nasıl yapıyoruz?

Yukarıda da bahsettiğimiz üzere, eskiden olduğu gibi tesisatın tamamını veya büyük bir bölümünü kırıp kaçak aramak yerine, termal kameramız ile tesisatı tarıyoruz. Bu tarama esnasında, maltepe su kaçağı tespiti bir kaçak alanı gördüğü anda sinyal vererek bizi uyarıyor. Bu sayede tesisatınızın bulunduğu alanda çok küçük delikler açarak borulara ulaşarak müdahalemizi yapıyoruz.

Tesisat faaliyetlerimize ilk başladığımız yıllarda, teknoloji bu sevilerde olmadığından, Maltepe’de su kaçağı tespiti işlemlerini kırma işlemleri ile yapmaya çalışıyorduk. O zamanlarda bile tecrübeli ustalarımız çok iyi tahminlerde bulunarak termal kameraları aratmayacak performanslar sergiliyorlardı ancak; cihazlar kadar harikulade sonuçlar veremeyebiliyorduk.

Tesisatında kaçak olan müşterilerimiz çok tedirgin olurlardı. Zira bütün duvarları kırmak zorunda kalabiliyorduk. Bütün teknolojik imkanlara rağmen halen bu endişeyi duyan müşterilerimiz oluyor tabi. Bu mevcut imkanları bilmemelerinden, hala su tesisatı işlemlerinin eski usül yapıldığını sandıklarından meydana gelmektedir. Termal kameramızı yahut dinleme cihazlarımızı gördükleri anda oldukça şaşırıyor. İşlemin ne kadar basit tamamlandığını görünce seviniyorlar.

Müşterilerimizi mutlu etmek onları mutlu görmek bizim görevimiz. Daima en kaliteli hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Yaptığımız işi her zaman seviyor ve değer vererek yapıyoruz. Bu nedenle bizim için maddi kısımdan önce sizin memnuniyetiniz hep önde gelmiştir.

Kırmadan su kaçağı tespiti yaptırmak için bizi arayın.

Evinide ya da işinizde tesiat problemleriniz oluşabilir, Maltepe’de kırmadan su kaçağı tespiti yaptırmak isteyebilirsiniz. 0216 373 88 73 numaralı sabit hattımızdan bizlere 7/24 ulaşarak kaliteyi ayağınıza çağırın.

 

About admin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir