Küçükyalı Su Tesisatçısı, Sıhhi Tesisat Hizmetlerimiz

Küçükyalı Su Tesisatçısı yıllardır süre gelen kaliteli ve hızlı hizmetiyle İstanbul içerisindeki her bölgeye hizmet sunmaktadır. Kurum olarak önceliklerimiz her daim müşterilerimizin güvenliği ve memnuniyeti üzerinedir. Tesisat sisteminin insan sağlığı ile direkt olarak alakası olduğundan, birlikte çalıştığımız ekip arkadaşlarımız bu konuda oldukça bilinçli ve yıllardır bu sektör de hizmet vermiş kişilerdir. Su tesisatı bir konutun en temel yapı taşıdır ve olmazsa olmazıdır. Bu yapı taşlarındaki oluşan hatalar insan hayatını hem can güvenliği hem mal güvenliği açısından tehdit etmektedir. Bizler uzman ekibimiz vasıtasıyla sizlere en sağlıklı ve güvenli hizmeti, bakım ve onarımı sunuyoruz.

Hangi Sorunları Çözüyoruz?

küçükyalı su tesisatçısıGünümüzde teknolojinin hızla gelişmesi bazı problemleri de beraberinde getirdi. Ancak bu problemler yine teknolojiyle beraber hızlı bir şekilde çözülüyor. Özellikle su tesisatçılığında problem tespiti ve problemin çözümü çok hızlı ve evlere zarar vermeyecek şekilde yapılmaktadır. Küçükyalı sıhhi tesisatçısı olarak teknolojinin bu nimetlerinden faydalanıp evinizdeki su tesisatı problemlerinin tespitini hızla yapıp bu sorunların nasıl çözülebileceğinin kararını verebilmekteyiz. Problemlerin tespitinde kullanılan son teknoloji araçlar dışında bu sorunların nasıl çözüleceğini tespit eden ustalarımız da tecrübesiyle işinizi hızlı bir şekilde halletmektedir. Evinizdeki su tesisat arızaları dışında birçok konuya daha çözüm buluyoruz. Bunlardan kısaca bahsedecek olursak musluk tamiri, sifon tamiri, petek temizliği, lavabo veya küvet tıkanması gibi problemler.

Eskiden bu problemlerin tespitinin yapılması için evinizde yıkım yapılması gerekiyordu ancak şu an kullanılan son teknoloji araçlarla beraber sorun nokta atışı tespit ediliyor ve en az hasarla bu problemleri atlatabiliyorsunuz. Su tesisatı problemleri ufak bir sorunmuş gibi algılanmamalı. Çünkü hayat kalitesi düşüren birçok probleme yol açmaktadırlar. Özellikle kirli suyun yaratmış olduğu koku hayat kalitesini ve standartlarını oldukça düşürmektedir. Evimizde yaşanabilecek sorunlara ve bunları Küçükyalı su tesisatçısı olarak nasıl çözdüğümüzden kısaca bahsedecek olursak.

Musluk Tamiri

küçükyalı musluk tamiriMusluk problemleri evimizde en çok karşılaştığımız sorunlardan biridir. Muslukların su kaçırması ve damlatması gibi birçok farklı problemleri vardır. Genellikle evde kendimiz çözmeye çalışsak da bu problemler kısa süre içerisinde çözülmezse bize özellikle maddi açıdan zarar vermeye başlarlar. Muslukların su kaçırması ilerleyen dönemlerde su faturalarımıza yansımaya başlar. Eğer bu işlere eliniz yatkın değilse bir bilene danışmakta fayda bulunmaktadır. Musluklar çok küçük parçalara sahip olduğu için bu parçaları düşürme ihtimaliniz bulunmaktadır. Bu ihtimali de göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Profesyonel ekibimiz musluklarınızda yaşadığınız herhangi bir problemi kısa süre içerisinde tespit eder ve sizler için sonuçlandırır. Muslukların bataryaları da önemlidir. Bu bataryalar bazen eskir veya problem çıkartır. Böyle durumlarda değiştirilmesi gerekir. Profesyonel ekibimiz bu sorunu da sizler için kolay bir şekilde çözebilmektedir. Yeni bataryanıza kavuşursunuz. İstediğiniz şekilde bataryayı taktırabilmektesiniz.

Sifon Tamiri

Sifonlar türü ne olursa olsun çalışma mantığı aynıdır. Bu çalışma mantığı sayesinde sifonlar ara sıra bazı problemler çıkartabilmektedir. Bu problemlerin ilki ve en önemlisi ise su kaçırmasıdır. Sifonlar su kaçırdığı zaman kötü kokuyu da beraberinde getirmektedirler. Kısa süre içerisinde fark edilebilecek bir problemdir. Mutlaka bir profesyonel ekip tarafından çözülmektedir. Evdeki diğer basit problemlerin yanı sıra sifon tamiri daha kompleks bir iş olmaktadır. Kısa süre içerisinde çözülmediği takdirde yüksek su faturalarına, kötü kokulara ve bulunduğu ortamda pisliğe neden olabilmektedirler. Ekibimiz sifonunuzun herhangi bir problemini kolaylıkla çözebilmektedir. Ayrıca yeni bir sifon taktırmak isterseniz bunu da sizler için kolaylıkla yapabilmektedirler. Sifon problemleri genellikle contalardan kaynaklanmaktadır. Profesyonel ekibimiz bu problemlerin üstesinden basit bir şekilde gelebilmektedir.

Petek Temizliği

Küçükyalı petek temizliğiPetek temizliği evimizde mutlaka yapılması gereken en önemli durumlardan biridir. Özellikle soğuk kış aylarında petek temizliğinin yapılması gerekmektedir. Peten temizliğinin yapılmasının en önemli sebebi evde yaşanan ısınma problemlerinden kaynaklanmaktadır. Petekler eğer temizliği yapılmazsa evimizde kullandığımız kombileri ne kadar yakarsak yakalım petekler gerekli ısıyı bizler için sağlayamamaktadır. Bu sorunun üstesinden gelebilmek için petek temizliğinin mutlaka yapılması gerekmektedir. Kombilerinizden yeterli faydayı alabilmek ve faturalarınızı minimuma indirgemek için petek temizliği yapmak şarttır. Profesyonel ekibimiz petek temizliğini sizler için kolay bir şekilde yapabilmektedir. Petek temizliği problemi tespit etmesi biraz zor gibi görünse de biraz dikkatle fark edilebilecek bir problemdir. Özellikle kombinizi ne kadar yakarsanız yakın petekleriniz ısınmıyorsa bir temizlik problemi bulunmaktadır.

Lavabo ve Küvet Tıkanması

Lavabo ve küvet tıkanması hemen hemen her evde görünebilecek bir problemdir. Ufak bir problem gibi dursa da çok ciddi sonuçlara yol açabilmektedir. Evdeki işlerin aksamasına sebep olmaktadır. Bu tıkanmaları önlemek için öncelikli olarak dikkat etmemiz gereken bazı şeyler bulunmaktadır. Bunlardan en önemlisi ise giderimizi tıkayacak katı cisimleri gidere atmamak. Bu sayede bu tıkanmaların önüne biraz da olsa geçmiş oluruz. Tıkanmalar için evde yapılabilecek pompa gibi bazı yöntemler bulunmaktadır. Ancak bunların yeterli olmadığı noktada profesyonel bir ekipten yardım almak gerekmektedir. Küçükyalı su tesisatçısı olarak sizlere bu tıkanma problemlerinde de yardımcı olabilmekteyiz.

Su Tesisatı Nedir?

Su tesisatı aynı zaman da sıhhi tesisat şeklinde de isimlendirilmektedir ve konut içerisine temiz suyun sorunsuz ve güvenilir bir şekilde kullanıcı ihtiyacını gidermek amaçlı ulaştıran. Aynı zaman da kullanılmış pis suların konut içerisinden sorunsuz bir şekilde uzaklaştırılarak doğaya karışmasını sağlayan sisteme denmektedir. Bu sistemin her türlü bakım ve onarımıyla ilgilenen kişiye de sıhhi tesisatçı denmektedir.

Tesisat Problemleri Hakkında

Su tesisatı kendi içerisinde temiz ve pis suyu konut içeri ve dışarı aktarımını sağlayan farklı malzemeler içeren iki sistem üzerinden halletmektedir. Dolayısıyla temiz su tesisatı problemleri ve pis su tesisatı problemleri benzer özellikler içerse de, aslında kendi içerisinde farklılıklar olduğunu da göreceksiniz.

Su Tesisat Problemleri: Su tesisat problemleri çoğunlukla montaj hatası, kullanıcı hatası, dış etkenlerden gelen fiziksel darbeler ve yanlış malzeme kullanılması şeklindedir.

Boruların Paslanması: Dış kaplamanın bir süre sonra galvaniz özelliğini kaybetmesi, aynı zamanda oksitlenme eksikliği boruların paslanmasına sebebiyet vermektedir. Ek olarak borulara zararlı kimyasalların bulaşması sonrası da görülebilen bir sorundur.

Ses Problemleri: Boruların tam sabitlenememesi, basınç ve açma-kapama kısmında meydana gelen arızalar, sistemlerde ses problemlerinin olmasına sebep olmaktadır.

Duvarların Nemlenme Problemi: Boruların sıcak ortamlardan geçirilmesi sonucu oluşan problem türüdür, aynı zaman da boru izolasyonu da buna sebebiyet vermektedir.

Tesisattaki sızdırma sorunlarından muzdarip bir kullanıcımız Filiz hanımın problemi de tarafımızca videolu bir şekilde gösterilmektedir.  Uzman ekiplerimizin olay yerine gidip yapmış oldukları inceleme sonucu, gerek kullanıcı hatalı gerekse sistemin ömürlerini neredeyse bitirmiş olduğunu video da görebilirsiniz. Yapılan müdahaleler sonrası Filiz hanım çok memnun kaldı. Filiz hanımın problemi konut içerisindeki borulardan su sızması duvarlarda kabarma oluşmasına sebep olmuştur. Firmamıza ulaşan Filiz hanıma uzman ekip arkadaşlarımız en hızlı şekilde anında müdahale ederek, daha büyük sorunların gerek can güvenliği gerek mal güvenliği açısından önüne geçilmiştir. Küçükyalı su tesisatçısı kurumumuz müşterilerin bizlerden en iyi verimi alabilmesi için, büyük bir özveri ve ciddiyet ile işimizin başındayız. İstanbul eski ve tarihi büyük bir şehir, bu gibi büyük şehirlerde bir sürü eski ve yeni konutlar ve her bir konut içerisinde de bir su tesisat sistemi mevcuttur. Biz firma olarak böylesine büyük bir şehir de aynı düzeyde büyük bir hizmet sunmak için siz değerli müşterilerimizi telefonun diğer ucunda beklemekteyiz.

 

acil küçükyalı su tesisatçısıKüçükyalı Acil Tesisat

Haftanın 7 günü ve 24 saati aralıksız olarak tesisatlarınızda oluşan acil tesisat arızalarınız için şirketimiz size en uygun hizmeti en ekonomik fiyatlarla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sağlamaktadır. Acil Küçükyalı su tesisatçısı ile problemlerinizi en hızlı şekilde çözüme ulaştıracak ve siz değerli müşterilerimize daima kaliteli hizmet veren firmamızı tekrar tekrar arayacağınızdan eminiz.

Tüm tesisat problemlerinizin yanında, lavobo, küvet, klozet tıkanıklıkları, petek temizleme işlemleri ve logar açma hizmetlerimiz mevcuttur.  Su tesisatı alanında faaliyet gösterdiğimiz 20 yıldan beridir tüm bu alanlarda birçok referans iş yapmış bulunmaktayız.

Evinizde ve iş yerlerinizde tesisat planlaması oldukça önemlidir. Zira hatalı planlanarak döşenen bir tesisat ilerki zamanlarda muhakkak problemler ortaya çıkaracaktır. Bu problemlerin çözümü yüksek maliyetli ve kalıcı olmayan çözümler olacaktır. Bu sebepten ötürü, tüm tesisat yapılarının düzgün bir biçimde planlanarak uygun koşullar sağlandıktan sonra uygulanmalıdır. Projelerinizde tesisat düzeninizin sıfırdan planlanması veya var olan tesisatınızın yeniden düzenlenerek uygun hale getirilmesi konusunda biz Ortes tesisat hizmetinizde olacağız.

 

About admin

Bir Başka Konu

Girne Su Tesisatçısı ve Sıhhi Tesisatçı

Girne su tesisatçısı faaliyetlerimiz yıllardır hizmet verdiğimiz bu alanda, takım ruhunu baz alarak çalışan profesyonel ekibimiz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir