Küçükyalı Su Tesisatçısı | Yaptığımız Su Kaçağı Tespiti İşlemi

Küçükyalı Su Tesisatçısı yıllardır süre gelen kaliteli ve hızlı hizmetiyle İstanbul içerisindeki her bölgeye hizmet sunmaktadır. Kurum olarak önceliklerimiz her daim müşterilerimizin güvenliği ve memnuniyeti üzerinedir. Tesisat sisteminin insan sağlığı ile direkt olarak alakası olduğundan, birlikte çalıştığımız ekip arkadaşlarımız bu konuda oldukça bilinçli ve yıllardır bu sektör de hizmet vermiş kişilerdir. Su tesisatı bir konutun en temel yapı taşıdır ve olmazsa olmazıdır. Bu yapı taşlarındaki oluşan hatalar insan hayatını hem can güvenliği hem mal güvenliği açısından tehdit etmektedir. Bizler uzman ekibimiz vasıtasıyla sizlere en sağlıklı ve güvenli hizmeti, bakım ve onarımı sunuyoruz.

Su Tesisatı Nedir?

Su tesisatı aynı zaman da sıhhi tesisat şeklinde de isimlendirilmektedir ve konut içerisine temiz suyun sorunsuz ve güvenilir bir şekilde kullanıcı ihtiyacını gidermek amaçlı ulaştıran. Aynı zaman da kullanılmış pis suların konut içerisinden sorunsuz bir şekilde uzaklaştırılarak doğaya karışmasını sağlayan sisteme denmektedir. Bu sistemin her türlü bakım ve onarımıyla ilgilenen kişiye de sıhhi tesisatçı denmektedir.

Tesisat Problemleri Hakkında

Su tesisatı kendi içerisinde temiz ve pis suyu konut içeri ve dışarı aktarımını sağlayan farklı malzemeler içeren iki sistem üzerinden halletmektedir. Dolayısıyla temiz su tesisatı problemleri ve pis su tesisatı problemleri benzer özellikler içerse de, aslında kendi içerisinde farklılıklar olduğunu da göreceksiniz.

Su Tesisat Problemleri: Su tesisat problemleri çoğunlukla montaj hatası, kullanıcı hatası, dış etkenlerden gelen fiziksel darbeler ve yanlış malzeme kullanılması şeklindedir.

Boruların Paslanması: Dış kaplamanın bir süre sonra galvaniz özelliğini kaybetmesi, aynı zamanda oksitlenme eksikliği boruların paslanmasına sebebiyet vermektedir. Ek olarak borulara zararlı kimyasalların bulaşması sonrası da görülebilen bir sorundur.

Ses Problemleri: Boruların tam sabitlenememesi, basınç ve açma-kapama kısmında meydana gelen arızalar, sistemlerde ses problemlerinin olmasına sebep olmaktadır.

Duvarların Nemlenme Problemi: Boruların sıcak ortamlardan geçirilmesi sonucu oluşan problem türüdür, aynı zaman da boru izolasyonu da buna sebebiyet vermektedir.

Tesisattaki sızdırma sorunlarından muzdarip bir kullanıcımız Filiz hanımın problemi de tarafımızca videolu bir şekilde gösterilmektedir.  Uzman ekiplerimizin olay yerine gidip yapmış oldukları inceleme sonucu, gerek kullanıcı hatalı gerekse sistemin ömürlerini neredeyse bitirmiş olduğunu video da görebilirsiniz. Yapılan müdahaleler sonrası Filiz hanım çok memnun kaldı. Filiz hanımın problemi konut içerisindeki borulardan su sızması duvarlarda kabarma oluşmasına sebep olmuştur. Firmamıza ulaşan Filiz hanıma uzman ekip arkadaşlarımız en hızlı şekilde anında müdahale ederek, daha büyük sorunların gerek can güvenliği gerek mal güvenliği açısından önüne geçilmiştir. Küçükyalı su tesisatçılığı olarak kurumumuz müşterilerin bizlerden en iyi verimi alabilmesi için, büyük bir özveri ve ciddiyet ile işimizin başındayız. İstanbul eski ve tarihi büyük bir şehir, bu gibi büyük şehirlerde bir sürü eski ve yeni konutlar ve her bir konut içerisinde de bir su tesisat sistemi mevcuttur. Biz firma olarak böylesine büyük bir şehir de aynı düzeyde büyük bir hizmet sunmak için siz değerli müşterilerimizi telefonun diğer ucunda beklemekteyiz.

 

Alternatif Küçükyalı Su Tesisatçısı

Küçükyalı Su Tesisatçısı Firma Hizmetlerimiz