En Eski İdealtepe Su Tesisatçısı

 

Ülkemizde büyük şehirlerde insanların çok büyük bir yüzdesi apartman dairelerinde oturmaktadır. Apartman dairelerinde de oluşan sorunlardan bir tanesi de su tesisatı problemleridir. Bu problemlerin nedeni bir çok faktöre bağlanabilir. Zamanında ilk etapta kurgulanan yanlış su tesisatları, kullanılan malzeme ve boruların yetersiz kalitede olması, eskimeye dayalı problemler ve rassal durumlar olarak su tesisatı problemleri örneklendirilebilir. İdealtepe su tesisatçısı firmamız ise bu bölgede yaşadığınız sıhhi tesisat problemleriniz için size servis imkanı sunmaktadır.

İdealtepe Su Tesisatçısı Musluk ve Sifon Tamiri

Sıhhi tesisatçılığın ilgilendiği konuların başında musluk, sifon ile ilgili sorunlar gelir. Bunlar kimi zaman su damlatma, su sızdırma, sifon akıtması gibi basit sorunlar olabileceği gibi bazen de karşıması bulunması güçleşen su kaçağı, pimaş tıkanıklığı olarak da çıkabilir. İdealtepe musluk tamiri ve idealtepe sifon tamiri için ihtiyacınız varsa bizlerle görüşebilirsiniz.

Kullanılan Malzemenin Önemi

idealtepe su tesisatçısı nokta tespitiMusluk ya da sifon sorunları genelde küçük bir parça değişimi ile ortadan kalkabilecek seviyede sorunlardır. Bu tarz sorunlarda çoğu zaman küçük bir parça değiştirilirken, bazı durumlarda da komple setin değiştirilmesi gerekebilir. Firmamız İdealtepe su tesisatçılığı teknik servisinin yanısıra, sizlere sunduğu uygun ve kaliteli yedek parça temini ile de fark yaratır. Kullandığımız setler ve parçalar orjinal olup, A kalite sınıfında yer almaktadır. Böylede onarılan yerin uzun süre sorun çıkartmadan kullanılması amaçlanmaktadır. Bu işlemlerle ilgili parçaya göre verilen garantiler de mevcuttur. Kullanıcı olarak evinizde yapılan değişimlerden, haberdar olmalı, yanlış gördüğünüz bir uygulama ya da kalitesiz ürün kullanımı gördüğünüz zaman müdahale etmeniz gerektiğini düşünmekteyiz.

İdealtepe Su Tesisatçısı Su Kaçağı Tespiti

Su kaçakları da başlıca sıhhi tesisat problemlerinden biridir. Bu durum oldukça can sıkar ve derhal çözüme kavuşturulması gerekir. Su kaçaklarını bulmak için özek tasarlanmış elektronik cihazlar bulunmaktadır. İdealtepe su tesisatçısı ustalarımız bu cihazlar ile su kaçağınızın yerini evinize zarar vermeden bulur ve onarımı için gerekli müdahaleleri yaparlar.

Servis Kalitemiz

Firmamız, sadece yaptığı başarılı uygulamalar ile değil, zamanında randevuya gelme, evinize zarar vermeden titizlikle çalışma konularında da özenle davranır. Müşteri memnuniyeti açısından bu tarz konularda da sizleri mağdur etmemek ve servis kalitemizi her zaman yüksek kalitede tutmak vizyonumuzun bir göstergesidir.