Hakkımızda

Orhan ve Ramazan usta tarafından yaklaşık 10 yıl önce kurulan Maltepe su tesisatçısı firması, günden güne kalitesiyle doğru orantılı olarak müşteri sayısını arttırarak bugünlere ulaşmıştır. 2 usta ve küçük bir dükkan ile çalışmalara başladıkları o günlerden, birden fazla servis aracı ile sadece Maltepe ile yetinmeyip, İstanbul Anadolu yakasının tamamına hizmet götüren bir firma haline gelmiştir.

Başarının Sırrı Kalite

İşe başladığımız günden bu yana tesisat sektöründeki tüm gelişmeleri yakinen takip ederek, eksiklerimizi gidermek için gerekli adımları en hızlı şekilde atıyoruz.  Müşterilerimize her zaman kaliteli hizmet sunmak amacıyla taleplerine kulak veriyoruz. İlgili hamleleri yaparak kendimizi sürekli geliştirdik ve kalite anlayışımızdan hiçbir zaman ödün vermedik.

Kalifiye Ustalar, Kaliteli Malzeme

Yaptığımız tüm işlerde malzemelerimizin temininin anlaşmalı firmalardan bizzat kendimiz yapıyoruz. Sürekli sorun çıkaran malzemeler kullanmak yerine biraz daha pahalı ama ömürlük diye tabir edebileceğimiz malzemeleri tercih ediyoruz. Ustalarımız 10 yıllık tecrübemiz ile çalışan kalifiye ustalardır. Bunun yanında büyümemize bağlı olarak ekibimize kattığımız diğer ustaları da itina ile seçiyoruz.

Servis Araçlarımız ile Kısa Sürede Kapınızdayız

Günümüz teknoloji çağında zamanın ne kadar kıymetli olduğu ortadır. Bu nedenle hız bizim için bir hayli önemli. Servis araçlarımız ile destek talebinizi aldıktan kısa bir süre sonra adresinize hizmet getirebiliyor, çok kısa sürede işlerinizi çözebiliyoruz.

Teknolojik Su Tesisatçısı

Tesisat sektörü diğer tüm sektörlerde olduğu gibi daima gelişim göstermekte olan bir sektördür. Biz de firma olarak rakiplerimizden geri kalmamak adına bu gelişmeleri sık sık takip ederek, firmamıza çeşitli cihazlar katıyoruz. Örneğin termal kamera ile tesisat tarama sistemi çıkar çıkmaz temin edip, bölgemizde bu cihazı bulunduran tek tesisatçı ünvanına erişmeyi başarmıştık. İşimizi serviyoruz, bu nedenle en iyisini sunmak adına elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyoruz.

Maltepe Su Tesisatçısı 7/24 Bir Telefon Yakınınızda

Tesisat problemleri hemen müdahale edilmesi gereken problemler olduğundan dolayı bizim işimizin çalışma saatleri oldukça esnektir. Yeri geldiğinde gece yarısı bile müşterimiz mağdur olmaması için hizmet sunmaya gidebiliyoruz. Acil Maltepe su tesisatçısı ihtiyaçlarınız için bizi her gün ve saatte arayabilir ve yardım talebinde bulunabilirsiniz. Maltepe su tesisatçısı sizlere hizmet sunmaktan memnuniyet duyar.