Altayçeşme Su Tesisatçısı Ustası

Altayçeşme su tesisatçısı sizlere en güvenilir ve kaliteli hizmeti sunuyor. Kurum olarak her zaman öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyeti kazanmak olmuştur. Kurumumuz bünyesinde yıllarca alanında uzmanlaşmış ve takım ruhunu temel alarak çalışmalarını sürdüren kişilerce kurulmuştur.

Su Tesisatı Nedir, Önemleri Nelerdir?

altayçeşme su tesisatçısıKullanılacak temiz suyun yaşam alanına temiz bir şekilde ulaşmasını sağlayan, aynı zaman da pis, atık suyun sağlıklı ve güvenli bir şekilde yaşam alanlarından atılmasını sağlayan boru elemanlarının hepsine Sıhhi Tesisat, bunların döşemesini ve bakımını yapan kişilere de Sıhhi Tesisatçı denir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte insanların yaşadıkları yerlerde değişikliklere, gelişmelere gittikleri bir gerçektir. Bu doğrultuda eskiden su tesisatı sistemleri sızdırmayan, çatısı akmayan, problemsiz evler ortalama bir aile için yeterliydi. Fakat bu günümüzdeki değişiklikler ile birlikte doğru orantıda değişiklik göstererek daha çok performans beklenen geniş anlamda otomasyon sistemli evler tercih edilmektedir.

Sıhhi Tesisat Arızaları Nelerdir?

Conta Arızaları: Conta arızaları, musluklardan su akıntılarına sebep olur ve hemen önlem alınmazsa su israfına, ek olarak da kullanıcıya kabarık bir su faturası gelmesine sebep olur.

Gider Arızaları: Tesisat içerisinde oluşan tıkanıklıklar sonucu kullanıcıları rahatsız edecek kötü kokuların ev içerisine ulaşmasına sebep olur ve giderlerden gönderilen pis suyun tekrar dönmesine sebep olur. Kullanıcıya sağlık problemleri açmaktadır.

Tesisat Boru Arızaları:  Boruların tıkanıklık sebebiyle iş görmez hale gelebilir ve bu bir müddet sonra sızıntılara sebep olabilir.

Sifon Arızaları: Sifon tıkanıklığının sebep olduğu sorunlardır.  Sızıntı yapması, pis koku yayması gibi sorunlar açmaktadır.

Bunlara ek olarak boruların paslanmaması veya delinmemesi için birtakım özellikler içerir bunlarda oksitlenme ve galvaniz özellikleridir. Her insan yapımı eşyanın bakıma ihtiyacı olduğu gibi sıhhi tesisatlarınızın da bakıma ihtiyacı vardır ve dikkat edilerek kullanılması, aynı zamanda bu konuda hassas olunması önemle rica olunur. Bahsedilen problemlerden herhangi biri ile karşılaşırsanız mutlaka tarafımıza bildirilmesi şiddetle tavsiye edilir. Altayçeşme Su Tesisatçısı olarak her zaman sizlerin sağlığını ve konforunu düşünüyor ve bu doğrultuda ciddiyetimizi sürdürerek çalışıyoruz.